تیساز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تویتر یوتیوب فیسبوک گوگل پلاس آپارات لینکدین اینستاگرام تلگرام

فونداسیون دکل مهاری  :

جهت طراحی ، تولید و نصب انواع دکل های مخابراتی نیاز به فونداسیون می باشد . که پس از محاسبه ارتفاع دکل ، بار بر روی دکل ، بادگیری آن و نوع مقاومت خاک منطقه نصب ، فونداسیون  مختص به آن دکل طراحی و نصب می گردد .

کاربرد:
•    جلوگیری از لهیدگی و واژگونی دکل

نحوه ساخت:
در پیاده‌سازی فونداسیون دکل های زمینی ، چاله های  به عمق حداقل 1 متر مکعب و یا بیشتر حفاری می شود ، چاله ها توسط میل گرد آرماتوربندی شده و پس از کار گذاشتن قالبها و پایه های بولت و انکر مربوط به دکل ، با استفاده از بتن پر می شوند . در انتها جهت آب بندی فونداسیون ، از لایه های ایزوگامی استفاده می گردد .
تفاوت فونداسیون دکل های مهاری و خودایستا در این است که ، عمل پی‌سازی علاوه بر پایه دکل برای پایه مهاری‌ها نیز انجام می شود .
اغلب دکل‌های مهاری بر روی پشت بام نصب می‌گردند ، جهت نصب این نوع دکل از فونداسیون آهنی پشت بامی جهت بیس استفاده می شود . در پیاده‌سازی این نوع فونداسیون با استفاده از تیر آهن نبشی نمره 16 ، یک سازه Y یا H شکل  با ابعاد حداقل 1 متر به بیس پلنت زیر دکل جوش داده می شود این سازه بر روی کف بام و مابین 2 ستون افقی نصب شده تا بار انتقالی از روی دکل بر روی قاعده دکل را بر روی سطح بام منقل و پخش نماید . برای مهارها از عصایی استفاده میشود که بعد از تخریب بخش کوچکی از محل به تیرها و پلهای اصلی جوشکاری شده ، سپس با ایزوگام پوشانده می شوند .درباره ما

تیسا سازه پارسیان - تیساز شرکت تیسا سازه پارسیان - تیساز

با رویکردی متمایز در ایده های نو و کارآمد و ارائه خدمات متفاوت به مشتریان در زمینه مشاوره ، طراحی ، تولید و نصب انواع دکل های مخابراتی ( خود ایستا ، منوپل و مهاری ) و استراکچرهای فلزی (ساخت پل عابر ، ساخت سوله و استراکچرهای ساختمانی ) فعالیت می نماید . استفاده از نیروهای متخصص ، مجرب و متعهد در زمینه بازرگانی ، فنی ، تولید و نصب و همچنین تجهیزات پیشرفته و بروز موجب گردیده تا محصولات تولیدی در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت بدست مشتریان محترم برسد .

 تویتر یوتیوب فیسبوک گوگل پلاس آپارات لینکدین اینستاگرام تلگرام

دفتر مرکزی

تهران، خیابان ستارخان خیابان حبیب اله
تلفن: 02166500670
تلفن: 02166508783
فکس: 02166506306
ایمیل: info[@]Tisaz.com

کارخانه

تهران، کیلومتر 18 جاده تهران ساوه، شهرک صنعتی پاسارگاد
 
همراه: 09122766123
تلفن:   02166500670
تلفن:   02166508783
فکس: 02166506306