تیساز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تویتر یوتیوب فیسبوک گوگل پلاس آپارات لینکدین اینستاگرام تلگرام

دکل خودایستا ( Self-Support ) :
دکل های خودایستا دارای 3 یا 4 پایه ی فلزی هستند که اجزای آن ها بصورت مشبک ( Lattice ) بوده و به وسیله اعضای خرپایی به هم متصل می شوند . این نوع دکل ها با شیب شهری بالا می روند و بدون نیاز به سیم های مهاری با تکیه بر پایه های اصلی ( Leg ) حفظ تعادل می کنند . در اغلب مواقع قطعات دکل های خودایستا از نبشی ، لوله و ناودانی ساخته می‌شوند که به وسیله پیچ و مهره و در برخی موارد با جوش به یکدیگر متصل می شوند.
در طراحی دکل های خودایستا نوع و تعداد آنتن های که بر روی آن نصب می شود ، محل نصب ، بارناشی از وزش باد و میزان دید مورد نیاز ، تاثیر بسزایی دارد . در نتیجه طراحی دکل ها بعد از امکانسنجی های اولیه از محل نصب انجام می شود . هدف تیساز ، ارائه محصولاتی با خدمات منحصر بفرد و کیفیتی متمایز از دیگر همکاران است .
با توجه به اینکه دکل های آهنی در معرض باد و شرایط اقلیمی هستند ، برای جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی از گالوانیزه گرم استفاده می شود . و بسته به نیاز مشتری می توان از رنگ های اپوکسی برای هماهنگی با محیط کاربری استفاده کرد .

انواع دکل های خودایستا :
سه پایه لوله نبشی
سه پایه تمام نبشی
چهارپایه تمام نبشی
دکل ICB
دکل RDS
دکل NB

کاربرد :
• نصب سریع
• استفاده از حداقل فضای موجود
• نصب آنتن های وایرلس ، دوربین های مدار بسته ، سیستم های صاعقه گیر و ...

درباره ما

تیسا سازه پارسیان - تیساز شرکت تیسا سازه پارسیان - تیساز

با رویکردی متمایز در ایده های نو و کارآمد و ارائه خدمات متفاوت به مشتریان در زمینه مشاوره ، طراحی ، تولید و نصب انواع دکل های مخابراتی ( خود ایستا ، منوپل و مهاری ) و استراکچرهای فلزی (ساخت پل عابر ، ساخت سوله و استراکچرهای ساختمانی ) فعالیت می نماید . استفاده از نیروهای متخصص ، مجرب و متعهد در زمینه بازرگانی ، فنی ، تولید و نصب و همچنین تجهیزات پیشرفته و بروز موجب گردیده تا محصولات تولیدی در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت بدست مشتریان محترم برسد .

 تویتر یوتیوب فیسبوک گوگل پلاس آپارات لینکدین اینستاگرام تلگرام

دفتر مرکزی

تهران، خیابان ستارخان خیابان حبیب اله
تلفن: 02166500670
تلفن: 02166508783
فکس: 02166506306
ایمیل: info[@]Tisaz.com

کارخانه

تهران، کیلومتر 18 جاده تهران ساوه، شهرک صنعتی پاسارگاد
 
همراه: 09122766123
تلفن:   02166500670
تلفن:   02166508783
فکس: 02166506306